פתרונות למחוסרי עצם

השתלות שיניים למחוסרי עצם

הכלל החשוב ביותר המאפשר את הצלחת ההשתלה הוא קיומה של עצם בכמות מספקת המאפשרת את התקנת ועיגון השתלים בצורה בטוחה ויציבה.

למטופלים רבים לא התאפשר לבצע השתלות שיניים בגלל סיבה זו, במהלך השנים התפתחו שיטות חדשניות ומתקדמות, המאפשרות פתרונות ייחודיים גם למטופלים שסובלים מחוסר עצם.

מרפאתנו מעודכנת בשיטות המתקדמות בעולם ואנו מספקים את כל הפתרונות החדשניים ביותר המאפשרים כיום כמעט לכל מטופל לעבור השתלות שיניים המותאמות לו באופן אישי בצורה בטוחה ויעילה.


זירוז יצירת עצם חדשה בטכניקת PRF

PRF – PLATELET RICH FIBRIN, טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת ריפוי קל, מהיר וטוב יותר, בעת ביצוע שתלים וניתוחים מסוימים בחניכיים.

כיצד זה עובד?

באמצעות לקיחת דגימת דם מהמטופל והעברתו למכשיר צנטריפוגה מיוחד, מתבצע תהליך עיבוד המבודד את הפיברין והטסיות ההופכים למעין ג׳ל.

החזרת הפיברין ופקטורי הגדילה האלה לאזור הניתוח, מזרזת  מאוד את תהליך הריפוי וההחלמה של הרקמות הרכות דבר התורם להצלחת הטיפול.

שימוש בטכניקה זו מאפשרת זירוז בניית עצם חדשה  לצורך התקנת השתלים באזור הנדרש, באופן מהיר יותר מהרגיל ומקצרת את התהליך למינימום – פחות כאב, ריפוי מהיר יותר, פחות סיבוכים אחרי השתלות.
PRF – PLATELET RICH FIBRIN, טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת ריפוי קל, מהיר וטוב יותר, בעת ביצוע שתלים וניתוחים מסוימים בחניכיים.


הרמת סינוס

במקרים מסוימים בהם קיים מחסור בעצם הלסת העליונהמבוצעת פעולה כירורגית הנקראת הרמת סינוס, המאפשרת השתלת תחליף עצם בחלל הסינוס לצורך התקנת השתלים באזור המבוקש.


שימוש בשתלים יחודיים

במקרים של חוסר עצם בלסת, המקשה על ביצוע שתלים רגילים, אחד מהפתרונות הוא שימוש בשתלים יחודיים מתוצרת BICON ארה״ב. השתלים הללו קצרים במיוחד ובעלי שטח פנים רחב, המאפשרים את חיבור השתל גם כאשר למטופל יש שטח עצם קטן מאוד.


​שתלים קצרים BICON