שיקום הפה

שיקום הפה מתמקד בשחזור שיניים על מנת לשפר מצד אחד את תפקודן ומצד שני להקנות להן מראה אסתטי וטבעי.

מדובר בטיפולים משקמים פשוטים, כמו שיקום שיניים לאחר טיפול שורש על ידי מבנה וכתר ועד לטיפולים מורכבים הכוללים: השלמת חסר שיניים נרחב באמצעות: גשרים, תותבות, השתלות וכיו"ב.

השתלות ושיקום שיניים חדשות ביום אחד

השתלות שיניים שינו את פני רפואת השיניים בכל הנוגע להשלמת שיניים חסרות, אך לעיתים רבות נאלצים המטופלים להמתין לתקופת ריפוי כמספר חודשים משלב ביצוע ההשתלה ועד לביצוע השיקום הסופי.

כיום, הודות לטכנולוגיות וטכניקות השתלה חדשניות, יכולים המטופלים ליהנות מביצוע ההשתלה ושיקום שיניים חדשות (זמניות) ביום אחד.

אמנם זה לא מתאפשר בכל המקרים, אך המחקרים והניסיון המצטבר מוכיחים כי מדובר בשיטה עם הצלחות רבות.

בשפה המקצועית השיטה נקראת "העמסה מידית", בהעמסה מידית, מבוצעים השתלים ביום אחד ומיד לאחר ההשתלה מורכבים המבנים והכתרים הזמניים, כך שהמטופלים יכולים לצאת כבר ביום הטיפול עם שיניים חדשות.

הטיפול גם מתאים במקרים שיש צורך בעקירת שיניים שהוגדרו כאבודות, כך שבאותו יום שמבוצעות העקירות, מבוצעים גם השתלים ועליהם מורכב באותו הטיפול גשר זמני עם שיניים חדשות המשחזרות את השיניים הטבעיות.


כתרים ברמת אסתטיקה הגבוהה ביותר

כתרים מאפשרים שיחזור שיניים חסרות או שיחזור שיניים קיימות וממלאים תפקיד של צורה ותפקוד של השן הטבעית, הכתר הינו החלק הנראה לעין מעל החניכיים ומדמה את השן הטבעית.

אנו שמים דגש מיוחד על רמה גבוהה של אסתטיקה בכל כתר שאנו מתקינים במטרה לאפשר למטופלים שלנו ליהנות ככל האפשר ממראה שיניים טבעי ואסתטי.

כל הכתרים מיוצרים עבורנו במעבדות מתקדמות ומובילות, רק כאלו הנושאות "תעודת אומן".

כתרים

תותבות על שתלים

מטופלים המרכיבים תותבת שלמה נשלפת, מכירים לרוב את בעיית היציבות המאפיינת תותבות שלמות.

שתלים הם פתרון מצוין העוזר לשפר את יציבותן ואחיזתן של התותבת השלמה.

באמצעות 2-4 שתלים בלבד, ובעזרת מחברים מיוחדים ניתן לשפר את איכות החיים של המטופל ולשפר באופן משמעותי את אחיזת התותבת וכן לשפר, להקטין ולעדן את מבנה התותבת.

תותבות על שתלים